اروپا لیگ قهرمانان اروپا

قرعه کشی یک چهارم نهایی چمیونزلیگ؛ بارسا حریف یونایتد شد

فوتبال ترایب- قرعه‌کشی مراحل یک‌چهارم نهایی و نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و در مهمترین دیدار این مرحله، تیم های بارسلونا و منچستریونایتد مقابل هم قرار خواهند گرفت.

بارسلونا و منچستریونایتد که با حذف کردن تیم های لیون و پاری سن ژرمن به این مرحله راه پیدا کردند، اکنون برای رسیدن به نیمه نهایی این فصل چمپیونزلیگ مقابل هم قرار بگیرند؛ دو دیداری که می تواند یادآور دیدارهای جذاب دو تیم در اواخر دهه 90 باشد.

دو تیم انگلیسی منچسترسیتی و تاتنهام هم مقابل هم قرار خواهند گرفت تا سیتی برای دومین فصل پیاپی، مقابل یک تیم هموطن قرار بگیرد. آنها سال قبل در این مرحله با لیورپول روبرو شدند و در نهایت از دور رقابت ها کنار رفتند.

یوونتوس که دست به کار بزرگی زد و با حذف اتلتیکو مادرید به یک چهارم نهایی رسید، باید با شگفتی ساز بزرگ مرحله قبل، آژاکس، روبرو شود؛ دیداری که مطمئنا برای شاگردان آلگری راحت نخواهد بود.

شاید راحت ترین قرعه این مرحله برای لیورپول رقم خورد که باید مقابل پورتو قرار بگیرد؛ هرچند تیم پرتغالی هم در مرحله قبل برابر رم نشان داد که حریف ساده ای نیست. بازی‌های رفت مرحله یک‌چهارم نهایی، روزهای سه شنبه و چهارشنبه 20 و 21 فروردین و دیدارهای برگشت نیز 27 و 28 فروردین ماه برگزار خواهد شد.

تاریخ بازی های رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا:

سه شنبه 20 فروردین ساعت 23:30
 لیورپول – پورتو
تاتنهام – منچسترسیتی

چهارشنبه 21فروردین ساعت 23:30
 آژاکس‌ – یوونتوس
 منچستریونایتد – بارسلونا

 تاریخ بازی های برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا:

 سه شنبه 27 فروردین ساعت 23:30
یوونتوس – آژاکس
بارسلونا – منچستریونایتد

چهارشنبه 28 فروردین ساعت 23:30
پورتو – لیورپول
منچسترسیتی – تاتنهام