لیگ قهرمانان آسیا استقلال

خوشحالی مهدی عطیه از پیروزی مقابل استقلال

فوتبال ترایب- مهدی بن عطیه، مدافع مراکشی الدحیل، مدعی شد بازی کردن برابر تیم های ایرانی بسیار دشوار است.

مهدی بن عطیه که در زمستان امسال و از یوونتوس راهی الدحیل شد، دیروز در دیدار مقابل استقلال موفق شد در اوایل نیمه دوم دروازه مهدی رحمتی را باز کرده و زمینه ساز برتری 0-3 تیمش شود.

حالا مهدی بن عطیه ضمن اشاره به بازی تیم ملی مراکش برابر ایران در جام جهانی که منجر به برتری دقایق پایانی شاگردان کارلوس کی روش شد، از شروع خوب تیمش در لیگ قهرمانان ابراز رضایت می کند.

مهدی بن عطیه گفت: “تا زمانیکه شما موفق به زدن گل اول نشده اید شرایط بازی دشوار است اما بعد از به ثمر رسیدن اولین گل، قفل جریان مسابقه شکسته می شود. من می دانم که بازی کردن برابر تیم های ایرانی بسیار دشوار است و تجربه تلخی از رویارویی با تیم ملی ایران در جام جهانی داشته ام زیرا در آن بازی نیز ما در تمام جریان مسابقه بر توپ و میدان تسلط داشتیم اما در نهایت با یک گل مغلوب شدیم.

سبک بازی تیم های ایرانی به شکلی است که ما ابتدا باید گل اول را به ثمر رسانده و بعد به دنبال گل های بعدی باشیم. البته من معتقدم بازی در نیمه اول نیز تحت کنترل الدحیل بود.

کسب یک پیروزی خانگی خصوصا در اولین بازی خوشایند است و اگر هدف شما پیشروی در لیگ قهرمانان است، باید شروعی اینگونه داشته باشید.

روی فاریا تازه چند هفته است هدایت الدحیل را بر عهده گرفته و ما خیلی سریع نیاز به نتیجه گیری داریم اما او وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد و از زمان ورود او شرایط بهتر شده و ما نیز تلاش می کنیم تمام توان خود را ارائه دهیم.”