لیگ ایران استقلال

پاتوسی در لیگ قهرمانان برای استقلال بازی می کند

فوتبال ترایب- دیروز در برخی محافل شایعه شده بود که باشگاه استقلال به پاتوسی در لیگ قهرمانان بازی نمی دهد به این دلیل که در صورت بازی دادن به وی با شکایت تیم های حریف روبرو خواهد شد.

یکی از مدیران فدراسیون فوتبال که با شرط اینکه اسمی از وی نبریم با ما مصاحبه کرد دراین خصوص گفت: این خبر کاملا شایعه است و پاتوسی می تواند در لیگ قهرمانان آسیا استقلال را همراهی کند. همان طور که در جریان قرار گرفته اید ساعت 23:21 دقیقه 13 بهمن درخواست ITC برای پاتوسی در سیستم TMS ثبت شده است. اشتباهی که برنامه 90 مرتکب شده بود و این اشتباه از سوی برخی رسانه ها تکرار شد این است که در این فرایند زمان درخواست مهم است نه زمان دریافت. فدراسیون فوتبال با علم و آگاهی نسبت به قوانین در این خصوص از فیفا استعلام کرد که فیفا هم جواب داد دراین فرایند زمان درخواست مهم است و پیش آمده فدراسیون فوتبال مبدا بازیکنی را اذیت کرده که در این صورت ITC بازیکن بعد از دو هفته صادر می شود. بنابراین پاتوسی منعی برای همراهی استقلال در بازی های لیگ قهرمانان آسیا ندارد.

اخیرا هم در برخی از رسانه ها اینطور آمده بازیکن ژاپنی تیم فولاد هم بدون احراز شرایط به عضویت تیم فولاد در آمده است در حالی که این طور نیست. بازیکن ژاپنی فولاد در فصل 2016-2017 نه بازی در لیگ برتر و 3 بازی در جام حذفی و مجموعا 12 بازی برای یک تیم لهستانی انجام داده است و به همین خاطر باید گفت او شرایط بازی در لیگ برتر ایران را احراز کرده است.