لیگ ایران پرسپولیس

فغانی، داور دیدار پرسپولیس و پدیده در جام حذفی

فوتبال ترایب- با انتخاب دپارتمان داوری فدارسیون فوتبال ایران، علیرضا فغانی به عنوان داور در دیدار تیم های پرسپولیس و پدیده انتخاب شد.

روز آِینده و از بازی‌های باقی مانده مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، دو تیم پرسپولیس و پدیده  شهرخودرو در تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت. دیداری که پیروزی در آنها به منزله رسیدن به نیم نهایی این رقابت ها خواهد بود.

دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال به همین دلیل و با توجه به حساسیت بالایی که این دیدار به دنبال خواهد داشت تصمیم گرفت تا از یکی از بهترین داوران فوتبال دنیا، یعنی علیرضا فغانی برای قضاوت این دیدار استفاده کند.

محمدرضا ابوالفضلی و آرمان اسعدی کمک های فغانی در دیدار پیش رو خواهد بود. ضمن آنکه حسن اکرمی به عنوان داور چهارم این بازی در کنار زمین حضور خواهد داشت. یاسر همرنگ و محمد عطایی هم داوران پشت دروازه این دیدار هستند. ایرج نظری نیز ناظر این دیدار خواهد بود.

دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده از ساعت 17:15 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. این دیدار در حالی برگزار می شود که هر دو بازی این تیم در رقابت های لیگ برتر به سود سرخ پوشان تهران به پایان رسید.