اروپا فرانسه

نیمار: هیچ چیز من را تضعیف نمی کند

فوتبال ترایب- نیمار، ستاره برزیلی رئال مادرید در اینستاگرام خود نسبت به موضوع بهبود مصدومیت و روند درمانش ، واکنش نشان داد.

ستاره پاری سن ژرمن در جریان دیدار مقابل استراسبورگ دچار مصدومیت شد و حدود 10 هفته باید از میادین به دور باشد. او در جریان پیروزی 2-0 تیمش مقابل منچستریونایتد غایب بود و دیدار برگشت را نیز از دست خواهد داد. با این حال او در یک شو اینترنتی حاضر شد و نسبت به وضعیت فیزیکی اش توضیحاتی ارائه کرد.

او گفت:” اوضاعم رو به بهبود است. ما درمان‌هایی انجام داده ایم، روش‌هایی را در پیش گرفتیم که روند درمان هر چه سریعتر انجام شود و خوشحالیم که اوضاع اینگونه پیش رفته است. نمی‌توانم برای کاری که در زندگی ام بیشترین عشق را به آن دارم یعنی فوتبال بازی کردن صبر کنم. بین 8 تا 10 هفته دوره ریکاوری من طول می‌کشد. این چیزیست که ما متصور هستیم یعنی حداکثر 10 هفته. تلاش‌هایی برای تسریع این روند صورت گرفته است.”

نیمار همچنین عکسی در اینستاگرام خود قرار داده که با دو عصایی که مثل دو شمشیر در دستش گرفته، مقابل هواپیما شخصی ایستاده و در توضیحش نوشته:” چون زندگی برای جنگجویان است،  هیچ چیز من را ضعیف نمی‌کند.”

 پاری سن ژرمن در بازی بعدی خود باید به مصاف سن اتین برود