آسیا لیگ قهرمانان آسیا

قضاوت داوران ژاپنی برای نماینده های ایران در پلی آف لیگ قهرمانان

فوتبال ترایب- کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیمی جالب قضاوت هر دو پلی آف نماینده های ایران را به داورانی از ژاپن سپرد.

رقابت ها پلی آف لیگ قهرمانان آسیا 2019 در حالی از فردا هفته اول خود را آغاز خواهد کرد که دو نماینده ایران در این مرحله باید به مصاف رقبایی از هند و کویت بروند. در آستانه این بازی ها کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیمی جالب دو داور نسبتا سرشناس ژاپنی را مسافر ایران کرد تا در تهران و اصفهان سوت بزنند.

جدال تیم های سایپا تهران با پنجاب هند در حالی به میزبانی ورزشگاه شهدای قدس از ساعت 17:00 روز سه شنبه آغاز می شود که یودای یوماموتو به همراه دو کمک داور هموطن خود این بازی را سوت خواهند زد.

همچنین در اصفهان جدال ذوب آهن با الکویت کویت هم به یک تیم داوری ژاپنی دیگر سپرده شد که سوت آغاز این بازی در ورزشگاه فولادشهر را از ساعت 19:00 مینورو توجو و دو هموطن ژاپنی اش به صدا در خواهد آمد.

نماینده های ایران در صورت عبور از اولین مانع خود از کشورهای هند و کویت یک هفته دیگر در دوحه باید به مصاف دو نماینده سرشناس قطر در پلی آف یعنی الریان و الغرافه بروند تا جواز رسیدن به مرحله گروهی را به دست بیاورند.