اروپا اسپانیا

افزایش احتمال حضور لیونل مسی در ال کلاسیکو

فوتبال ترایب- نشریه اسپورت مدعی شد که باشگاه بارسلونا، به مسی برای بازی کردن در ال کلاسیکو چراغ سبز نشان داده است.

ستاره آرژانتینی در جریان دیدار مقابل والنسیا، از ناحیه ران پا دچار مصدومیت شد. در چند روز اخیر، او موضوع اصلی صحبت‌های هواداران رئال و بارسا بود و این دو جبهه در مورد تاثیرات حضور و یا عدم حضور او در ال کلاسیکو چهارشنبه شب صحبت می‌کردند. 

البته سوال این هواداران هنوز تغییر نکرده و هنوز جواب قاطعی از سوی باشگاه صادر نشده ولی نشریه اسپورت مدعی شده که مسی مصدومیت را پشت سر گذاشته و مشکلی برای همراهی تیمش در این دیدار نخواهد داشت. 

بارسلونا قصد دارد رفتار محتاطانه ای در مورد مسی در پیش بگیرد و البته هیچ گونه تنش و استرسی در این رابطه ، در رختکن بارسلونا وجود ندارد. از روزی که مسی دچار مصدومیت شده، باشگاه سعی کرده آرامش خاطر خود را حفظ کند. 

البته که نظرات بر این است که هیچگونه ریسکی در قبال بازی کردن لیونل مسی در این دیدار انجام نشود ولی در نهایت، تنها خود مسی است که در این رابطه تصمیم گیری می‌کند. لئو انگیزه فراوانی برای بازی کردن در دیدار فردا دارد. در ابتدا، او عاشق فوتبال است، در درجه دوم، چون در ال کلاسیکو دور رفت غایب بوده و تیمش در آن دیدار 5-1 پیروز شده، او می‌خواهد حتما در دیدار برگشت حضور داشته باشد.

البته والورده نیز اطلاعات زیادی در قبال لیونل مسی ارائه نخواهد کرد. کنفرانس خبری او پیش از تمرینات آخر بارسلونا است و وضعیت مسی در آخرین تمرین مشخص خواهد شد. بارسا و لئو می‌خواهند در کوپا به قهرمانی برسند و شکست رئال کلید این موفقیت خواهد بود ، البته بدون هیچگونه ریسکی.