اروپا اسپانیا

نگرانی بارسایی از احتمال غیبت مسی در ال کلاسیکو

فوتبال ترایب- لیونل مسی روز گذشته در جریان بازی با والنسیا مصدوم شد و نگرانی ها در آستانه ال کلاسیکو را افزایش داد.

به نقل از آاس، برخورد شدید با تونی لاتو در دقیقه 70 باعث شد مسی از ناحیه ران پای راست احساس درد کرده و به کنار زمین برود. او پس از چند دقیقه معالجه به زمین بازگشت و بازی را به اتمام رساند هرچند که دیگر آن مسی دقایق گذشته نبود و سعی می کرد فشار زیادی به خودش وارد نکند.

پس از بازی مصدومیت او از ناحیه ران تایید شد اما پزشکان بارسا ترجیح دادند اظهارنظر رسمی در مورد وضعیت او نداشته باشند. با توجه به در پیش بودن بازی حساس مقابل رئال در روز چهارشنبه ،نگرانی ها در مورد شرایط مسی افزایش یافته است.

هرچند مشکل مسی چندان جدی به نظر نمی رسد اما به خاطر فاصله اندک باقی مانده تا بازی رئال و نیز تقویم فشدره پیش رو، ممکن است والورده و تیم پزشکی بارسا روی مسی ریسک نکنند. امروز کبودی ران فوق ستاره آرژانتینی برطرف شده و او دردی نیز حس نمی کند. مسی فردا در تمرین حاضر خواهد شد ولی به کار با توپ نمی پردازد.

قرار است که سه شنبه، تیم پزشکی بارسا تست های نهایی را روی مسی انجام دهند و آنجاست که به طور قطعی وضعیت او برای حضور در ال کلاسیکو مشخص خواهد شد. در واقع هنوز نمی توان به درستی ادعا کرد که او به بازی با رئال می رسد یا خیر.