اروپا انگلیس

ادعای دیلی میل؛ وولورهمپتون به دنبال سردار آزمون

فوتبال ترایب- سایت معتبر انگلیسی از نهایی شدن انتقال ستاره ایرانی باشگاه روبین به لیگ جزیره خبر داد، انتقالی که ممکن است تا فردا به صورت رسمی اعلام شود.

بعد از سال ها درخشش در فوتبال روسیه وقت جدایی سردار آزمون از سرزمین های شمالی و کوچ به یکی از لیگ های معتبر اروپایی فرار رسید. سایت دیلی میل ساعاتی قبل در خبری پیرامون آینده گلزن اول ایران در سال های گذشته از قطعی شدن پیوستن مسی ایرانی ها به جمع گرگ ها در لیگ جزیره نوشت.

در گزارش دیلی میل آمده است:«باشگاه وولورهمپتون در توافق با روبین کازان روی خرید ستاره ایرانی و 24 ساله به توافق رسیده است. سردار آزمون ملقب به “مسی ایرانی ها” براساس این توافق ابتدا با قراردادی قرضی به ارزش یک میلیون هفتصد و پنجاه هزار دلار به جمع گرگ ها خواهد پیوست سپس در پایان فصل گزینه خرید این بازیکن با رقم 11.4 میلیون دلار اجرایی می شود».
در ادامه این گزارش دیلی میل به معرفی ستاره ایرانی پرداخت و نوشت:« سردار آزمون 24 ساله از سال 2013 به کازانی ها ملحق شد و سپس برای دو فصل به روستوف قرض داده شد که در این تیم او توانست با نمایش های خوب خود در لیگ قهرمانان اعتباری ویژه به دست بیاورد تا خبرهای زیادی در خصوص پیوستن این بازیکن به باشگاه های بزرگ شنیده شود».

سردار آزمون چند ماه قبل در جام جهانی 2018 یکی از نفرات کلیدی ایران و کی روش در مصاف با تیم های بزرگ گروه مرگ مقابل اسپانیا، پرتغال و مراکش بود و در جام ملت های آسیا 2019 نیز با زدن چهار گل نقش به سزایی در صعود ایران به نیمه نهایی داشت اما شکست 3-0 مقابل ژاپن او و هم تیمی هایش را در راه رسیدن به فینال ناکام گذاشت.

علاوه بر دیلی میل، اسکای اسپورت هم به توافق نهایی وولورهمپتون با روبین کازان برای انتقال مهاجم 24 ساله ایرانی اشاره داشت. با نهایی شدن این انتقال سیل کوچ ستاره های ایرانی به فوتبال جزیره همچنان ادامه خواهد داشت چون پیش از این علیرضا جهانبخش به برایتون آلبیون پیوست و گران ترین خرید تاریخ باشگاه لقب گرفت و انصاری فرد و عزت الهی هم پیراهن ردینگ و ناتینگهام را در چمپیون شیب برتن کردند.

وولورهمپتون در حال حاضر با کسب نتایج فوق العاده با کسب 35 امتیاز در رده هفتم لیگ برتر جزیره قرار دارد و در آخرین بازی موفق شد با سه گل از سد وستهام عبور کند. این تیم که لقب گرگ ها را یدک می کشد از جمله تیم های شگفتی ساز این فصل بوده که همه نگاه ها را به خود معطوف کرده است.