اروپا انگلیس

پیشنهاد اخمت گروژنی به نیوکاسل: میلاد محمدی را بخرید

فوتبال ترایب- روزنامه انگلیسی دیلی‌میل اعلام کرد که باشگاه اخمت گروژنی به نیوکاسل پیشنهاد داده که میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی را به خدمت بگیرد.

بر اساس این گزارش، رافا بنیتس، سرمربی نیوکاسل که به دنبال اضافه کردن یک مهره جدید در پست دفاع چپ تیم خود است و اکنون باشگاه گروژنی، میلاد محمدی را برای این پست به کلاغ ها پیشنهاد داده است. 

رافا بنیتس برای جلوگیری از سقوط نیوکاسل از لیگ برتر، به شدت به دنبال جذب مهره‌هایی است که ضعف‌های نیوکاسل را در نیمه دوم فصل جبران کند. پل دامت تنها بازیکن فیکس نیوکاسل است که برای این تیم در دفاع چپ بازی کرده ولی این ملی‌پوش ولزی در چهار بازی اخیر نیوکاسل به دلیل مصدومیت همسترینگ حضور نداشته.

در غیاب او نیوکاسل با سه مدافع بازی کرده و مت ریچی به عقب متمایل شده تا به عنوان یک وینگر عقب بازی کند. بنیتس چند روز پیش درباره مشکل نیوکاسل در دفاع چپ به خبرنگاران گفته بود:” همینطور که گفته بودم در اختیار نداشتن دامت مشکل ما در دفاع چپ است. ما سعی می‌کنیم برای این مشکل راه‌حل پیدا کنیم. ما سه  سال است به دنبال یک دفاع چپ می‌گردیم و امیدواریم بتوانیم بالاخره یک دفاع چپ خوب پیدا کرده و به خدمت بگیریم”.

محمدی که در جام جهانی هم برای تیم ملی ایران بازی کرد، اکنون توسط باشگاه روسی، به نیوکاسل پیشنهاد شده اما هنوز پاسخی از این باشگاه دریافت نکرده اند. 

این مدافع چپ سرعتی به همراه تیم ملی در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملتهای آسیا به مصاف چین تحت هدایت لیپی خواهد رفت و هواداران نیوکاسل با انتشار این خبر مسلما بازی او را با کنجکاوی دنبال خواهند کرد.