آسیا ایران

کی روش: می خواهند به اعتبار و وجهه من ضربه بزنند

فوتبال ترایب- سرمربی تیم ملی به حواشی چند روز اخیر با انتشار پستی اینستاگرامی واکنش نشان داد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم فوتبال ایران پس از صحبت هایی که یک روز پس از تساوی ایران برابر عراق مطرح کرد، به توضیح در مورد سوء برداشت هایی پرداخته که از حرف های او شده است.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در پستی اینستاگرامی در این مورد نوشته:” این بسیار ناراحت کننده است که برخی از منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که اذهان عمومی ایرانیان را گمراه کرده، با گذاشتن حرفهایی در دهان من و نسبت دادن کارهایی به بنده که هیچ گاه انجام نداده ام.

این تلاشی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل هواداران فوتبال ایران است. همان گونه که شما متوجه هستید من تنها می‌توانم مسئولیت کامل را برای صحبت ها و اقدامات خودم پذیرا باشم.

بعد از گذشت هشت سال در ایران، اخلاق مداری حرفه ای من در کار و در زندگی، نتایج و دست آوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است. ولی هیچ شخص و ‌یا هیچ چیزی نمی‌تواند احترام و ‌تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند.

آینده برای من زمان حالِ من است، و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوی های خود را عملی کنم، با همکاری کادر خود که وظایفشان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام می‌دهند و بازیکنانم که عاشق آنها هستم و آنها را تحسین می‎کنم؛ و همین طور هواداران فوتبال ایران که همیشه برای آنها احترام خاصی قائل بوده ام و به آنها افتخار میکنم.”