اروپا اسپانیا

رئال مادرید آماده پرداخت مبلغ درخواستی چلسی برای هازارد

فوتبال ترایب- اگر اتفاق غیرمنتظره ای نیفتد ادن هازارد را از فصل بعد با پیراهن رئال مادرید خواهیم دید.

مارکا ادعا کرد سران رئال تصمیم قطعی خود در مورد انتقالات زمستانی را گرفته اند و به جز براهیم دیاز که هفته گذشته به خدمت گرفته شد، بازیکنی دیگر جذب نمی شود. با وجود مشکلات آشکار در خط حمله رئال، در نهایت تصمیم بر این شد که همه چیز به انتهای فصل و انتقالات تابستانی 2019 موکول شود و هدف رئالی ها در درجه اول، جذب ادن هازارد خواهد بود.

ستاره بلژیکی اخیرا پیشنهاد دیگری برای تمدید قرارداد با چلسی دریافت کرد و با رد آن نشان داد که قصد ادامه کار در باشگاه لندنی را ندارد و همانطور که بارها گفته، مقصد بعدی اش رئال خواهد بود. تابستان امسال به دلایل مختلف از جمله قیمت بالایی که چلسی در نظر گرفته بود(200 میلیون یورو) رئالی ها از جذب هازارد منصرف شدند اما تابستان پیش رو با توجه به اینکه تنها یک سال از قرارداد ستاره بلژیکی باقیمانده، جذب او بسیار ساده تر خواهد بود.

طبق ادعای رسانه های انگلیسی، سران چلسی حالا برای فروش هازارد 100 میلیون یورو می خواهند و پرز با این قیمت مخالفتی ندارد. رئال و چلسی با شروع انتقالات تابستانی، مذاکرات رسمی برای انتقال هازارد را آغاز خواهند کرد و در نهایت ستاره بلژیکی به آرزوی خود خواهد رسید. رئالی ها بسیار امیدوارند که هازارد یک سال پس از جدایی رونالدو بتواند شور و هیجان را به سانتیاگو برنابئو برگردانده و رهبر تیم در سال های پیش رو باشد.