اروپا اسپانیا

پاسخ منفی مودریچ به پیشنهاد تمدید قرارداد رئال مادرید

فوتبال ترایب- لوکا مودریچ، بهترین بازیکن دنیا در سال 2018 هنوز با رئال تمدید نکرده و این قضیه همچنان هواداران باشگاه را آزار می دهد.

لوکا مودریچ، بهترین بازیکن دنیا در سال 2018 تابستان امسال سخت مورد توجه اینتر قرار داشت. ایتالیایی ها حاضر بودند 12 میلیون یورو به وی دستمزد بدهند اما در نهایت مخالفت سران رئال باعث شد تا ستاره کروات نتواند راهی اینتر شود. مودریچ خود بی میل به جدایی نبود اما در نهایت ترجیح داد ماندنی شود.

باشگاه رئال وعده داده بود تا قرارداد مودریچ را تمدید کند اما هنوز این اتفاق رخ نداده است. گفته می شود که در صورت عدم تمدید مودریچ، اینتر تلاشی دوباره برای جذب او آغاز خواهد کرد.

چندی پیش در برنامه ال چیرینگیتو ادعا شد که پرز به مودریچ پیشنهاد تمدید دو ساله بدون افزایش دستمزد را داده است ولی مودریچ خواهان دریافت 10 میلیون یورو در سال است. او در حال حاضر 8 میلیون یورو دستمزد می گیرد.

امروز تله مادرید نیز فاش ساخت که اولین پیشنهاد تمدید رئال به مودریچ، با عدم موافقت این ستاره کروات روبرو شده است. مشکل همچنان بر سر دستمزد است هرچند که سران رئال در این مورد آسوده خاطر هستند و اطمینان دارند که به زودی به یک توافق کلی دست خواهند یافت.

در واقع مودریچ که اخیرا تمام عناوین فردی سال را تصاحب کرده، افزایش دستمزد را حق خود می داند و فعلا دو طرف بر سر مهمترین بخش قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده اند. قرارداد فعلی او تا ژوئن 2020 اعتبار دارد.