ایتالیا انگلیس

مکس آلگری سرمربی منچستریونایتد می شود؟

فوتبال ترایب- وبسایت ESPN مدعی شد که مکس آلگری، سرمربی فعلی یوونتوس، به عنوان مربی بعدی یونایتد و جانشین نهایی مورینیو، در تابستان روی نیمکت شیاطین سرخ خواهد نشست.

پس از اخراج مورینیو، اوله گونار سولسشر جانشین موقت او روی نیمکت شد تا در تابستان، تکلیف مربی بعدی مشخص شود. آلگری که از جدی ترین گزینه های یونایتد بوده، حالا از سوی منابع انگلیسی به عنوان مربی بعدی معرفی شده است. عملکرد آلگری در تورین و نتایجی که در این مدت به دست آورده، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و حتی نام او حول رئال مادرید نیز شنیده می‌شد.

اد وودوارد، مدیر اجرایی یونایتد، قصد دارد پست مدیر ورزشی را به باشگاه اضافه کند و ساختار مدیریتی را از نو بسازد. از آنجا که آلگری در یووه با حضور مدیر ورزشی در این تیم توانسته بود هماهنگی خوبی با مدیریت پیدا کند و تیمش نتایج خوبی کسب کرد، یونایتد نیز از این موضوع استقبال کرده و یکی از دلایل اصلی تمایل آنها به جذب سرمربی ایتالیایی همین موضوع است.

گفته می‌شود که مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، گزینه بعدی یونایتد در تابستان خواهد بود ولی وودورد قصد دارد شرایط را به دقت مورد بررسی قرار دهد تا مربی بعدی اش را انتخاب کند و طبق ادعای منابع انگلیسی، انتخاب او مکس آلگری است.

شیاطین سرخ در چمپیونزلیگ امسال به مصاف آلگری و تیمش رفتند و در خانه مغلوبشان شدند ولی در تورین توانستند آنها را شکست دهند.