آسیا ایران

کی روش: برای رسیدن به رویای بزرگ، باید بزرگ فکر کنیم

فوتبال ترایب- سرمربی تیم ملی دقایقی پیش آخرین پیام خود پیش از برگزاری جام ملت های آسیا را برای فوتبال دوستان ایرانی فرستاد. 

کارلوس کی روش که عصر امروز و در جریان تمرین تیم به صحبت با خبرنگاران پرداخته بود دقایقی پیش پیامی برای هواداران تیم ملی مخابره کرد. سرمریبی تیم ملی در پیام خود آورده است:

جام ملتهای ۲۰۱۹ و تمام ماجراجویی هایش از امروز با ثبت لیست نهایی تیم ملی رسما آغاز می شود. 

چیزی که تا به امروز ما را نکشته تنها می تواند قوی تر و بهترمان کند!! آخرین گفته ام را تقدیم می کنم تا از طرف هواداران تیم ملی قلب خود را بگشایم.

وقتی شما وظایف بزرگی بر دوش دارید، ولی در راستای انجام مسئولیت های خود شکست می خورید، شما احترام و اعتبار خود را از دست می دهید. تنها پاسخ ما بی تفاوتی و نشان دادن بی اعتنایی است. این مسایل نه تنها راجع به و بر علیه اهداف تیم ملی، بلکه راجع به توقعات و رویاهای تیم ملی بود.

ما باید مثبت فکر کنیم و خود را تبدیل به افرادی با ایمان قوی کنیم. ما اگر می خواهیم به رویای بزرگمان دست پیدا کنیم ابتدا می بایست بزرگ فکر کنیم. 

یک بار دیگر تشکر می کنم از تمامی آنهایی که درون و بیرون زمین به ما کمک کردند تا به این فرصت بی نظیر برای به چالش کشیدن جام ملتهای ۲۰۱۹ دست یابیم. برای تک تک شما بهترین ها را در راستای موفقیت تان آرزو می کنم. 

همه برای تیم ملی

به امید آینده

کارلوس کی روش