اروپا فرانسه

بند 160 میلیون یورویی پاری سن ژرمن برای جدایی نیمار

فوتبال ترایب- درحالیکه شایعات مربوط به جدایی نیمار از پاری سن ژرمن و بازگشت او به تیم سابقش بارسلونا روز به روز گسترده‌تر می‌شود روزنامه‌ی آ اس بند آزادسازی قرارداد او با پاری سن ژرمن را فاش کرد.

نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن سال 2017 با پرداخت 222 میلیون یورو از طرف این باشگاه  فرانسوی به بارسلونا به باشگاه PSG پیوست. اما در حالیکه این روزها شایعات مربوط به بازگشت نیمار به بارسلونا روز به روز گسترده‌تر می‌شود روزنامه اسپانیایی آ اس بند آزادسازی قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن را فاش کرد. بندی که به موجب آن هر باشگاهی که پیش از پایان قرارداد نیمار با تیم فرانسوی خواهان جذب او باشد باید مبلغ مشخص شده در این بند را به PSG بپردازد.

نیمار با اینکه فصل گذشته در پاری سن ژرمن درخشان ظاهر شد و هر سه جام فوتبال فرانسه را با این تیم فتح کرد و به عنوان بهترین بازیکن سال لو شامپیونا انتخاب شد اما بر اساس گزارشها امسال از شرایط خود در این تیم فرانسوی راضی نیست و به بازگشت به بارسلونا فکر می‌کند. البته شایعاتی هم در مورد انتقال احتمالی نیمار به رئال مادرید مطرح شده است.

اما روزنامه اسپانیایی آ اس با انتشار گزارشی فاش کرد که در قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن بند آزادسازی‌ای برای انتهای فصل 2018-2019 وجود ندارد ولی او می‌تواند در فصل 2020 با پرداخت 160 میلیون یورو به هر باشگاهی که می‌خواهد منتقل شود.

در ادامه شایعات درباره بازگشت نیمار به بارسلونا آ اس می‌گوید یکی از منابع این روزنامه در باشگاه بارسا اعلام کرده که نمایندگان نیمار دائماً با بارسا تماس گرفته و خواهان اقدام بارسلونا برای برگرداندن نیمار هستند. ولی معلوم نیست آیا بارسلونا قادر است این مبلغ را برای نیمار بپردازد یا قصد چنین کاری را دارد؟