پرسپولیس استقلال

واکنش علیرضا بیرانوند به صحبت های جنجالی مهدی رحمتی

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند سنگربان ملی پوش پرسپولیس واکنش تندی به مصاحبه روز گذشته مهدی رحمتی کاپیتان استقلال نشان داد.

سنگربان تیم ملی در مورد صحبت های کاپیتان استقلال که روز گذشته مدعی شده بود همه چیز برای پرسپولیس و به نفع این تیم در حال رقم خوردن است، به شکل تندی موضع گرفت و گفت: « نمی دانم چرا این حرف ها را زده؛ این یک بی احترامی برای هواداران، کادر فنی و بازیکنان خودشان بود. همین الان بخش مالی باشگاه استقلال بگوید که یکی از بازیکنان جوان استقلال چقدر گرفته است و برای من را هم در پرسپولیس در بیاورید؛ اگر من بالاتر از هر بازیکنی از استقلال پول گرفته باشم، من دو هفته می نشینم روی نیمکت و حرفی هم نمی زنم؛ این از لحاظ مالی.

وی ادامه داد: « آنهایی که می گویند ما پول نداریم؛ ببخشید شما 4 بازیکن از دست دادید ولی 17 بازیکن جای آنها گرفته اید. پول از کجا آورده اید؟! می دانم چند تا از بازیکنان اصلی تیم ماشین گرفته اند ! یعنی صد در صد پر کرده اید. من می دانم این ها را! شما چند بازیکنتان صد در صد پول گرفته اند. بعد می آیند می گویند ما نگران جوان ها هستیم! ما دستمان به دهنمان می رسد و از این حرف ها و نگران جوان ها هستیم ! همین بازیکن جوان را هم بیاورید تا ببینم آیا بیشتر از ما نگرفته !”