لیگ ایران پرسپولیس

گرشاسبی: از مدیرعاملی پرسپولیس استعفا ندادم

فوتبال ترایب- از ساعاتی پیش شایعاتی مبنی بر استعفای حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل بازنشسته پرسپولیس شدت یافته که این موضوع صحت ندارد.

با پایان مهلت حضور بازنشستگان در سمت خود، به نظر می‌رسید حمیدرضا گرشاسبی نیز یکی از مدیرانی باشد که از روز گذشته به کار خود در مدیرعاملی پرسپولیس پایان دهد. با این حال طی چند وقت از سوی وزارت ورزش با اعلام اینکه به دنبال خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هستند، این موضوع تحت شعاع قرار گرفت.

با خصوصی سازی احتمالی استقلال و پرسپولیس موضوع بکارگیری مدیران بازنشسته در سمت دولتی نیز منتفی می‌شد و حمیدرضا گرشاسبی نیز که طی یک سال اخیر عملکرد رضایتبخشی را از خود به جا گذاشته، می‌توانست به کار در این تیم ادامه دهد.

موضوع مربوط به پایان کار حمیدرضا گرشاسبی البته بعد از اعلام رهبری مبنی بر تجدید نظر در این قانون و سود بردن از برخی مدیران و ارجاع مجدد آن به کمیسیون باعث شد تا شایعات بار دیگر درباره مدیرعاملی پرسپولیس افزایش یابد و گفته شود او قادر است به کار خود در این تیم ادامه دهد.

طی 24 ساعت اخیر اما فعل و انفعال دیگری در باشگاه و در تعامل با باشگاه در حال انجام است. از ساعاتی پیش شایعه‌ای مربوط به استعفای حمیدرضا گرشاسبی انتشار یافت که مدیرعامل پرسپولیس در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ورزش سه آن را رد کرد:” این مساله صحت ندارد و همه چیز فردا از سوی وزارت ورزش مشخص خواهد شد. 24 ساعت دیگر صبر کنید و بیشتر از این صحبتی ندارم!”