پرسپولیس ایران

دستور فدراسیون به برانکو؛ علیه کی روش صحبت نکن!

فوتبال ترایب- فدراسیون فوتبال در نامه ای رسمی برای باشگاه پرسپولیس از این باشگاه خواسته در آستانه جام ملت های آسیا به حفظ آرامش تیم ملی کمک کند.

در نامه ای که به امضای محمد رضا ساکت برای باشگاه پرسپولیس ارسال شده است اشاره به این شده مشاهدات یک نفر مبنی بر خوشحالی مربی تیم ملی به خاطر باخت پرسپولیس در استادیوم آزادی تهران نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای حمله به کارلوس کی روش و بر هم زدن آرامش تیم ملی باشد در حالی که از هزاران نفر حاضر در استادیوم آزادی جزو این یک نفر کسی آن صحنه را ندیده است!

فدراسیون فوتبال با ارسال این نامه خواستار این شده است که دیگر برانکو علیه کارلوس کی روش و تیم ملی در آستانه جام ملت های آسیا صحبت نکند و اشاره به این شده که سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری بازی با پیکان صحبت هایی را علیه کارلوس کی روش و هم چنین تیم ملی طرح کرده  که این صحبت ها تفرقه افکنی و ایجاد دو دستگی بین اهالی فوتبال را سبب شده است. فدراسیون فوتبال پیش تر نسبت به خبر خوشحالی یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی به خاطر شکست پرسپولیس در برابر کاشیما واکنش نشان داده بود و با تکذیب این خبر انتقادهایی را از مسعودی مطرح کرده بود.

محمد رضا ساکت از باشگاه پرسپولیس خواست وارد جریان سازی مشکوک علیه تیم ملی نشود و درنهایت به حفظ آرامش تیم ملی در جام ملت ها که با انگیزه قهرمانی به مصاف حریفان می رود، کمک کند و البته اذعان داشته تکرار مصاحبه ها موجب می شود فدراسیون فوتبال برای حفظ آرامش تیم ملی دست به اقدامات قانونی بزند.