اروپا ایتالیا

ناامیدی کریس رونالدو از رسیدن به توپ طلای ششم

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، به احتمال فراوان جایی در بین سه نامزد نهایی توپ طلا نخواهد داشت. 

مراسم توپ طلا سوم دسامبر (12 آذر) برگزار می‌شود و برنده نهایی این عنوان مشخص خواهد شد. با توجه به برگزاری جام جهانی و عملکرد فوق العاده ستاره‌های کرواسی و فرانسه در این جام، گفته می‌شود که امسال پس از 10 سال، سلطه رونالدو و مسی بر این عنوان به پایان خواهد رسید.

شواهد نیز حاکی از همین موضوع است؛ لوکا مودریچ  که تا به اینجا عنوان بهترین بازیکن یوفا و بهترین بازیکن فیفا را به خاطر درخشش در سال گذشته و قهرمانی چمپیونزلیگ با رئال مادرید و نایب قهرمانی جام جهانی به دست آورده است، گزینه اصلی شناخته می‌شود.

پس از اینکه نشریه اکیپ با انتشار یک ویدئو، این احتمال که سه نامزد نهایی، مودریچ، واران و امباپه خواهند بود را افزایش داد، امروز گاتزتا دلو اسپورت، لا استامپا و کوریره دلو اسپورت نیز ادعا کردند که رونالدو و همچنین مسی پس از 10 سال، جایی در بین سه نامزد نهایی ندارند و آنونس اکیپ را به نوعی تایید کردند.

طبق ادعای این سه منبع معتبر، رونالدو و اطرافیان او تقریبا مطمئن شده اند که امسال شانسی برای کسب توپ طلای ششم وجود ندارد. مسی و رونالدو هر کدام 5 بار فاتح این عنوان شده اند.