لیگ ایران استقلال

فرهاد مجیدی: پیشنهاد مربیگری استقلال را رد کردم

فوتبال ترایب- فرهاد مجیدی، اسطوره باشگاه استقلال، تایید کرد که دو فصل قبل پیشنهاد هدایت این تیم را دریافت کرد اما آن را نپذیرفت.

مجیدی که یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ استقلال است، بعد از پایان دوران بازی اش، مشغول پشت سر گذاشتن دوره های مربیگری است. او اکنون فاش کرد که پس از شکست سنگین آبی ها مقابل پرسپولیس در فروردین 95، با پیشنهاد هدایت این تیم مواجه شد اما آن را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت:” من دو فصل پیش برای هدایت استقلال پیشنهاد داشتم. بعد از اینکه استقلال با نتیجه 4 بر 2 از پرسپولیس شکست خورد در ساعات اولیه صبح مسئولان استقلال به منزل من آمدند و خواستند پیشنهاد سرمربیگری این تیم را قبول کنم ولی من این پیشنهاد را نپذیرفتم و قبول نکردم جانشین پرویز مظلومی سرمربی وقت تیم بشوم.”

مجیدی همچنین در مورد دیگر پیشنهادهایش گفت:” از لیگ امارات هم پیشنهاد داشتم ولی قبول نکردم تا مراحل مربیگری را پشت سر بگذارم و بتوانم در این عرصه بسیار موفق باشم. من اعتقاد دارم تمرکز را باید روی جوانان و نوجوانان گذاشت تا آنها بتوانند آینده باشگاه را شکل بدهند و به رده های ملی برسند. این را از اروپا یاد گرفتم که روی بازیکنان جوان و نوجوانان سرمایه گذاری می کنند و تمام تمرکزشان روی تیم بزرگسالان نیست.”