پرسپولیس ایران

بیرانوند: برانکو و کی روش، بهترین مربیان آسیا هستند

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند، دروازه بان پرسپولیس و تیم ملی، از برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش به عنوان بهترین مربیان آسیا نام برد.

بیرانوند که همزمان در پرسپولیس و تیم ملی فیکس است، در واکنش به اختلافات میان برانکو و کی روش، گفت:” من افتخار می کنم شاگرد دو نفر از بهترین های حال حاضر آسیا هستم. کی روش در تیم ملی همه مردم را خوشحال کرده است. ما دو بار به جام جهانی رفتیم، امتیازات خوبی گرفتیم و نمایش خوبی داشتیم. احساس می کنم مردم یک مقداری از تیم ملی دور شدند اما باید ما را حمایت کنند.
دروازه بان پرسپولیس در رابطه با سابقه همکاری با برانکو اضافه کرد: برانکو یک مربی است که در این 3 سال خیلی مسائل را به من یاد داده است. او اخلاق خیلی خوبی دارد و اصلا از کمبودها حرف نمی زند. او هیچ وقت ناله نکرده که من پول و بازیکن ندارم. خیلی وقت ها ما مشکل مالی داشتیم؛ اما او ورود کرده و به باشگاه رفته است. دیدید که ما با چه تیمی نتیجه گرفتیم. برابر پیکان به سختی یازده نفر بودیم و به مربی بدنساز تیم گفتیم که زلاتکو را برای حضور در ترکیب آماده کند. من سرباز این دو تیم هستم و در پرسپولیس وظیفه شاد کردن 40 میلیون نفر و در تیم ملی وظیفه شاد کردن 80 میلیون نفر را دارم.”