فرانسه انگلیس

مذاکره مخفیانه آرسن ونگر با رئال مادرید

فوتبال ترایب- یکی از دوستان سرمربی سابق تیم فوتبال آرسنال فاش کرد که این مرد فرانسوی می‌توانست سرمربی رئال مادرید و چند باشگاه دیگر شود.

 از روزی که آرسن ونگر به همکاری 22 ساله‌اش با باشگاه آرسنال به عنوان سرمربی پایان داد، او بیکار بوده و هدایت هیچ تیمی را نپذیرفته است. با این حال او گفته است که احتمالا از ماه ژانویه دوباره به دنیای فوتبال برمی‌گردد، چون قصد ندارد بازنشسته شود.

دوران مربیگری ونگر اگرچه به حضورش در آرسنال محدود نیست، اما بدون شک برای بسیاری از طرفداران فوتبال با آن دوران تعریف می‌شود. هرچند طبق ادعای چارلز ویه‌نووه، رئیس سابق باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و دوست قدیمی ونگر، این مرد فرانسوی می‌توانست مربیگری در باشگاه‌هایی بزرگ‌تر از آرسنال را هم تجربه کند.

نشریه ال موندوی اسپانیا به نقل از ویه‌نووه نوشته است:” دو باشگاه همیشه خواهان استخدام ونگر به عنوان سرمربی بودند. یکی از آنها بایرن مونیخ بود، چون ونگر به چهار زبان مسلط است و مشکلی برای ارتباط برقرار کردن با بازیکنان این تیم ندارد. همچنین یادم هست که در ایتالیا هم یک سالن ورزشی بود که او به آنجا رفت تا با رئال مادرید مذاکره کند، اما ترجیح داد که در آرسنال بماند.”