لیگ ایران استقلال

خط خوردن عجیب چشمی و اسماعیلی از فهرست استقلال

فوتبال ترایب- روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی، دو بازیکن استقلال بعد از اتفاقات تکذیب شده روز شنبه به تبریز سفر نخواهند کرد.
روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی دو بازیکن استقلال در سفر به تبریز آبی پوشان را همراهی نخواهند کرد. با تصمیم وینفرد شفر سرمربی استقلال هافبک و مدافع استقلال که در دیدارهای گذشته مهره فیکس و اصلی این تیم بودند، در لیست سفر به تبریز حضور ندارند.
باشگاه استقلال شایعه درگیری این دو بازیکن با فتحی را تکذیب کرد اما امروز با انتشار متنی بی اشاره به دلیل عدم حضور این دو بازیکن نوشت:” روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی 2 بازیکن استقلال با تصمیم سرمربی تیم در سفر به تبریز این تیم را همراهی نمی کنند.
لازم به توضیح است باشگاه بزرگ استقلال هواداران این تیم را جزئی از خانواده خود می داند و اطلاع رسانی در مورد عدم سفر این دو بازیکن به تبریز را وظیفه خود می‌داند.”
امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال که شایعه درگیری با این دو بازیکن را قویا تکذیب کرده بود، در این باره می گوید: این ها فرزندان استقلال و سرمایه باشگاه هستند. هیچ‌وقت سرمایه خودمان را اخراج نمی کنیم. ممکن است در هر خانواده ای فرزندان اشتباه کنند. آیا پدر آن خانواده فرزندش را بیرون یا اخراج می کند؟ به طور حتم پاسخ منفی است. بنا به تصمیم سرمربی استقلال این 2 بازیکن برای دیدار مقابل ماشین سازی تبریز در خدمت تیم نیستند اما بعد از این مسابقه به تمرینات بر خواهند گشت.
استقلال روز دوشنبه در شهر تبریز به مصاف ماشین سازی خواهد رفت و این روزها شرایط این تیم بعد از کنار رفتن از جام حذفی خیلی مساعد نیست و در کنار مشکلات داخل زمین، آبی ها در خارج از زمین نیز مشکلات عدیده ای دارند.