لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ: می خواهیم در خانه کاشیما یک نتیجه خوب بگیریم

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم پرسپولیس، می‌گوید تیم کاشیما انتلرز را به خوبی میشناسد و آن ها را آنالیز کرده است.

نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس – کاشیما انتلرز امروز برگزار شد. برانکو ایوانکوویچ صحبت هایش را اینطور آغاز کرد: من قبل از هرچیز به همه سلام می کنم. ما این جا در کنفرانس خبری فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم واین یک اتفاق و بازی بزرگ است. من ابراز خوشحالی می کنم که در این مرحله قرار داریم و امیدوارم فوتبال خوبی ارایه دهیم که هواداران ما را راضی و خوشحال کند.

او همچنین ادامه داد: با توجه به اینکه ما فیلم بازی های کاشیما را دیده ایم و حریف را به خوبی آنالیز کرده ایم، آن ها را به خوبی می شناسیم و با تمام توان خودمان به این جا آمده ایم. ما به عنوان بهترین تیم منطقه غرب آسیا ، در فینال حضور داریم. می خواهیم این روند خوب را در فینال هم ادامه بدهیم و با یک نتیجه خوب ژاپن را ترک کنیم تا آماده بازی برگشت در تهران شویم.

وی درباره قدرت سرزنی تیم کاشیما انتلرز و برنامه پرسپولیس برای مهار این تیم گفت  همانطور که گفتم کاشیما را آنالیز کرده ایم. این تنها قابلیت آن ها نیست. توانایی های حریف خودمان را می شناسیم و بهترین راه برای رویارویی با این موارد انتخاب می کنیم. آن ها یک تیم با کیفیت هستند. دو بازی خیلی خوب برابر سئول داشته اند ولی در فینال می تواند اتفاقات دیگری روی دهد. بچه های ما کاملا آماده هستند. بهترین تدارک را داشته‌ایم و بهترین راه و روش را در فینال به کار می‌گیریم.

برانکو ایوانکوویچ در پاسخ به سوالی راجع به برگزاری بازی های برگشت لیگ قهرمانان در تهران اظهار داشت: گاهی اوقات این گونه می‌شود و از این بابت خوشحال هستم. ما در بازی برگشت به ورزشگاه پر از جمعیت داریم که از دقیقه یک تا ۹۰، ما را تشویق می‌کنند. ما آماده‌ایم در آن شرایط بازی خوبی را انجام بدهیم.

او در پایان گفت: البته فلسفه من پیروزی در هر بازی است تهران و خارج از تهران فرقی نمی‌کند. بچه‌های من از نظر روانی آماده و با این فلسفه آشنا هستند. آنها می‌خواهند با تمام قوا بازی کنند و می‌خواهیم هواداران خودمان را راضی و خوشحال ببینیم.