ایتالیا اسپانیا

رونالدو: فلورنتینو پرز دلیل جدایی ام از رئال مادرید بود

فوتبال ترایب- کریستیانو رونالدو، ستاره سرشناس پرتغالی، تابستان امسال در انتقالی پر حرف و حدیث، رئال را به مقصد یوونتوس ترک گفت و البته حاضر نشد از دلایل جدایی خود حرف بزند.

رونالدو پس از 9 سال درخشان و خاطره انگیز با رئال این تیم را ترک و با قراردادی 4 ساله به ارزش 112 میلیون یورو به یوونتوس پیوست. او سالانه 31 میلیون یورو از این باشگاه دستمزد می گیرد. رونالدو با درخواست باشگاه رئال در یک بیانیه، جدایی را تصمیم شخصی خود عنوان کرد اما حاضر نشد از دلایل واقعی آن حرف بزند.

چهار ماه بعد، رونالدو در مصاحبه با فرانس فوتبال فاش کرد که به چه دلیل از رئال جدا شده است. مصاحبه ای که در جدیدترین شماره این مجله منتشر خواهد شد.

رونالدو در مورد دلیل جدایی اش از رئال گفت:”  دلیل جدایی ام از رئال، فلورنتینو پرز بود. حس می کردم که در میان سران باشگاه به خصوص پرز، دیگر مقبولیت سابق را ندارم. دیگر از نگاه آنها بازیکن مهم و ارزشمند سابق نبودم.

در 4 یا 5 سال ابتدایی حضورم در رئال برای پرز شماره یک و بی جانشین بودم ولی سپس دیدگاهش نسبت به من تغییر کرد. او به من نگاه می کرد و در چشمانش می دیدم که دیگر روی من حساب نمی کند. برای پرز من دیگر یک بازیکن اصلی، تاثیرگذار و غیر قابل جایگزین نبودم. نگاه او به من صرفا تجاری بود و تمجیدهایی که از من می کرد نیز قلبا و صادقانه نبودند.”