لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

علیرضا بیرانوند: خوشحالم در پرسپولیس ماندم

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش پرسپولیس، اعلام کرد از اینکه در تابستان از این تیم جدا نشد، خوشحال است و اکنون می خواهد با این تیم قهرمان آسیا شود.

در یک سال اخیر، شایعات زیادی در مورد آینده بیرانوند و رفتن او به یک باشگاه خارجی مطرح بود اما او در نهایت در پرسپولیس ماند و برای دومین سال پیاپی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسید. با درخشش بیرانوند، قرمزها موفق شدند در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی، با یک گل السد را شکست بدهند و او اکنون اعلام کرد که تیمش برای دیدار نهایی برنامه دارد.

او به سایت ای اف سی گفت:” پس از جام جهانی، ما 4 یا 5 بازیکن خوبمان را از دست دادیم زیرا از نقل و انتقالات محروم بودیم و نتوانستیم کسی را جذب کنیم. در دو سال اخیر قهرمان لیگ شده ام. احساس می‌کنم به پرسپولیس مدیون هستم و اینجا ماندم برای لیگ قهرمانان آسیا زیرا نمی‌خواستم باشگاه را در شرایط متفاوتی ترک کنم. هیچ پشیمانی از این بابت ندارم زیرا ما در جمع 4 تیم برتر آسیا هستیم و شانس خوبی برای رسیدن به فینال داریم.

ما توانستیم بازی رفت را در قطر ببریم زیرا خیلی سازمان یافته کار کردیم ولی شکی ندارم که در دیدار برگشت کار سختی خواهیم داشت. به هم تیمی‌هایم گفتم که چون ما بازی قبل پیروز شدیم، انتظارات از ما حتی بالاتر رفته ولی نباید فراموش کنیم که السد را در مرحله گروهی در تهران شکست داده ایم بنابراین باید همان کار را تکرار کرده و هواداران را خوشحال کنیم.

قهرمانی در آسیا کار دشواری است ولی ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که به این هدف برسیم. السد مهاجمان خوبی مثل عفیف و بغداد را در اختیار دارد بنابراین هواداران باید حمایت خوبی از ما به عمل بیاورند تا انرژی لازم برای جنگیدن داشته باشیم. من مطمئنم که هواداران ایرانی، پرسپولیس را تشویق خواهند کرد تا ما السد را شکست داده و برای فینال برنامه ریزی کنیم.”