اروپا ایتالیا

ایکاردی: پیروزی با گل دقیقه 93، لذت بیشتری دارد

فوتبال ترایب- مائورو ایکاردی، ستاره  اینتر، تاکید کرد پیروزی تیمش در دربی دلامادونینا با یک گل در ثانیه های پایانی، شیرینی این برد را بیشتر کرد.

در شبی که اینتری ها در مجموع بهتری از رقیب همشهری کار کرده و حتی یک بار توپ را به تیر دروازه زده بودند، ایکاردی در سومین دقیقه از وقت های تلف شده بازی، روی ارسال ماتیاس وسینو، دروازه میلان را باز کرد تا شاگردان لوچانو اسپالتی به سه امتیاز این دیدار حساس برسند.

ایکاردی در پایان بازی به خبرنگاران گفت:” در دربی ها باید پیروز شد. ما تمام طول هفته این را به خودمان گفتیم. ما موقعیت هایی داشتیم، توپ را به تیرک زدیم، یک گل مان پذیرفته نشد بنابراین به خاطر کاری که در طول 90 دقیقه انجام دادیم، شایسته پیروزی بودیم.

پیروزی به این شکل در دقیقه 93، آن را لذت بخش تر هم کرد. ما باید به همین شکل ادامه بدهیم. پیش از رفتن به اردوی آرژانتین گفتم که اینتر به خاطر هواداران فوق العاده مان در سن سیرو باید پیروز شود و به خاطر خودمان زیرا باید به پیروزی های پیاپی عادت کنیم و پیروز شدن را به یک عادت تبدیل کنیم.

این به خودمان بستگی دارد که به ثبات برسیم؛ آنگاه در پایان فصل خواهیم دید که به کجا می رسیم. ما باید به همین شکل ادامه بدهیم و به پیروزی های پشت هم برسیم.”