فرانسه اسپانیا

شایعه عجیب اطراف نوکمپ؛ نیمار برمی گردد؟

فوتبال ترایب- نشریه اسپانیایی ال موندو دپورتیوو ادعا کرد که نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، مایل است بار دیگر به بارسلونا برگردد.

نیمار در تابستان 2017 با انتقالی غیرمنتظره که 220 میلیون یورو روی دست باشگاه پاریسی خرج گذاشت، راهی پارک دو پرنس شد اما اوضاع آنطور که او دوست داشت، پیش نرفت.

گفته می شد او برای خارج شدن از زیر سایه لیونل مسی و افزایش شانس اش برای کسب توپ طلا، از بارسلونا جدا شده اما نه تنها این اتفاق رخ نداد که در پی اس جی هم زیر سایه درخشش کیلیان امباپه، ستاره جوان فرانسوی قرار گرفت.

اکنون موندو دپورتیوو ادعا کرده که او سخت به دنبال بازگشت به بارساست و حتی خود با مدیران این باشگاه تماس گرفته و از آنها خواسته تا شرایط را برای بازگشت او به نوکمپ فراهم کنند.

این درحالی است که نیمار بعد از جدایی از بارسا، مصاحبه های تندی علیه مدیران بارسا، به ویژه جوزپ ماریا بارتومئو انجام داد و این مسئله امکان بازگشت او را سخت خواهد کرد.

از سوی دیگر، در ماه های اخیر، بارها شایعاتی در مورد تمایل رئال مادرید برای به خدمت گرفتن او منتشر شده بود اما مدیران پاری سن ژرمن قویا جدایی این ستاره برزیلی را تکذیب کردند و بعید است انجام این انتقال برای بارسلونا هم کار راحتی باشد.