آسیا ایران

سردار آزمون: به خاطر خانواده ام از تیم ملی خداحافظی کردم

فوتبال ترایب- سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران، اعلام کرد به دلیل اتفاقاتی که در طول جام جهانی برای خانواده اش رخ داد، تصمیم به کناره گیری از تیم ملی گرفت اما بعد از صحبت هایی که با کارلوس کی روش و مهدی تاج داشت، تصمیم به بازگشت گرفت.

گفته می شود بعد از دیدار ایران- اسپانیا در جام جهانی، تعدادی از هواداران خشمگین، رفتار نامناسبی با خانواده آزمون داشتند و این مسئله، باعث شد تا او بعد از این رقابت ها، اعلام کند دیگر برای تیم ملی به میدان نخواهد رفت و در اردوی قبلی این تیم نیز حضور نداشت.

اما کی روش باز هم او را به تیمش دعوت کرد و آزمون که در هفته های اخیر نمایش های خوبی برای روبین کازان داشته، این بار دست رد به سینه او نزد.

او در مورد تصمیمش گفت:” من بعد از جام جهانی 99 درصد به خاطر خانواده ام تصمیم به خداحافظی گرفتم. صد درصد برای همه آدمها اولویت اولشان خانواده شان است. من وقتی می خواستم این تصمیم را بگیرم، آن را با آدم شجاعی مثل آقای کی روش در میان گذاشتم. خانواده ام برای من خیلی زحمت کشیدند تا به اینجا برسم و به همین خاطر چنین تصمیمی گرفتم.

پس از مدتی که حال خانواده ام خوب شد، در جلسه ای با آقای کی روش و آقای تاج من را امیدوار کردند تا روحیه از دست رفته ام برگردد. از همه مهم تر حمایت های این دو عزیز باعث شد تا امیدوار شوم بازی های بهتری را انجام دهم. من سرباز کشورم هستم.”