اروپا

جنجال ایرانی در فوتبال بلژیک؛ برادران بیات متهمان ردیف اول

فوتبال ترایب- برادران بیات با دردسر بزرگی در فوتبال بلژیک روبرو شدند تا جایی که یکی از آنها بازداشت شد و دیگری در مظان اتهامات سنگینی قرار گرفته است.

فوتبال بلژیک این روزها با اتفاقات جنجالی زیادی دست به گریبان است که در رقم خوردن این اتفاقات حالا پای برادران بیات نیز به ماجرا باز شد. بنا به اعلام رسانه های بلژیک مجی بیات پسر بزرگ بیات مالک باشگاه شارلروا که طی سال های گذشته به فعال ترین ایجنت فوتبال باشگاهی بلژیک تبدیل شد و شهرت بسیار زیادی به دست آورد صبح امروز توسط پلیس فدرال بلژیک دستگیر شد.

در گزارش سایت lavenir آمده است:« مجی بیات، صبح امروز دستگیر شد. علت دستگیری او هنوز به صورت دقیق اعلام نشده ولی احتمالا مربوط به موضوعات بسیار مهمی است. دیگر افراد مشهور فوتبال بلژیک نیز دستگیر شده اند».

این خبر با واکنش های بسیاری در جامعه فوتبال بلژیک همراه بوده است. مجی بیات ایجنت بازیکنان بسیار بزرگی در لیگ بلژیک است. در حال حاضر بعید به نظر می رسد از علت اصلی این اقدام پلیس در دستگیری مدیر ورزشی سابق باشگاه شارلروا (بین سال 2003 تا 2010) پرده برداشت. دادستان نیز از ارائه هرگونه توضیح درباره این پرونده سر باز زده و به نظر می‌رسد پرونده بسیار بزرگی باز شده باشد.