لیگ ایران استقلال

سید حسین حسینی: نیم فصل از استقلال جدا می شوم

فوتبال ترایب- سید حسین حسینی، دروازه‌بان نیمکت نشین استقلال طاقت از کف داد و خبر داده نیم فصل آبی‌پوشان را ترک خواهد کرد.

سیدحسین حسینی که در فصل گذشته نمایش موفقی از خود به جا گذاشته بود و موفق شد رکورد بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ فوتبال ایران را نیز به نام خود کند، در این فصل سرنوشت متفاوتی را پشت سر گذاشته است. نیمکت نشینی‌های سریالی در حالی که عضو ثابت لیست کارلوس کی‌روش محسوب می‌شد در نهایت باعث شد تا او در پایان بازی مقابل نفت مسجد سلیمان و در حالی که رختکن این تیم در حال جشن پیروزی بودند، خبر از جدایی‌اش از این تیم بدهد.

سیدحسین حسینی در این خصوص در پایان بازی گفت: در این مدت خیلی سکوت کردم و دوست نداشتم حاشیه‌ای از طرف من به تیم وارد شده و لطمه بخورد. در بازی با پارس جنوبی جم به شفر گفتم چرا من را بازی نمی‌دهی که پس از آن برخی از دوستان خواستند که من را مقابل هوادار قرار بدهند و بگویند حاشیه درست می‌کنم. خیلی‌ها اعتراض کردند، اما مشکلی برای‌شان پیش نیامد. نمی‌دانم امسال چه چیزی تغییر کرده که بازی نمی‌کنم. سال گذشته خیلی بازی کردم و به من میدان دادند و تا آنجایی که همه می‌دانند، پاسخ اعتمادشان را دادم. امسال نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که 10،12 دیدار است فرصت بازی به من داده نشده است. اگر به خاطر اعتراض به شفر بوده باشد، در جلسه‌ای به او گفتم که اگر اعتراضی کرده‌ام، معذرت خواهی می‌کنم. شفر هم گفت ناراحت نیستم و خوب تمرین می‌کنی و از تو راضی‌ام.

وی با گلایه از شرایط کنونی‌اش گفت: نمی‌دانم باید چه کار کنم که بازی کنم؟ بالاخره من دروازه‌بان ملی‌پوش هستم و دوست دارم پیشرفت کنم. من نیم فصل از استقلال می‌روم و تصمیم من هم قطعی است. آقای فتحی و باشگاه باید رضایت‌نامه من را بدهند، چون این تصمیم به سود هر دوی ما خواهد بود. باز هم می‌گویم اگر به خاطر اعتراضم نیمکت نشین هستم، از شفر عذرخواهی کرده بودم. به خاطر خودم، خانواده‌ام و اینکه می‌خواستم بازی کنم، معذرت خواستم، اما شاید موضوع چیز دیگری است.

دروازه‌بان استقلال با اشاره به اتفاقاتی که پیش از این رخ داده بود گفت: از اواخر سال گذشته نیمکت نشین شده‌ام، در صورتی که خیلی‌ها کارهای بدتری کردند. دوست ندارم هواداران ناراحت شده یا مشکلی از طرف من بوجود بیاید، اما کاری نکرده‌ام که هم لیگ و هم جام حذفی بازی به من نمی‌رسد. امیدوارم رضایت‌نامه من را بدهند، چون خسته شده‌ام.