لیگ ایران استقلال

مهدی رحمتی و تکذیب تماس تلفنی استقلالی ها با بازیکنان پرسپولیس

فوتبال ترایب- مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال، شایعه تماس تلفنی بازیکنان این تیم با پرسپولیسی ها و آرزوی موفقیت برای این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را رد کرد.

مازیار ناظمی، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در صفحه توئیترش ادعا کرد که بازیکنان استقلال پیش از دیدار السد-پرسپولیس، با شاگردان برانکو ایوانکوویچ تماس گرفتند و برای آنها آرزوی موفقیت کردند؛ ادعایی که واکنش های زیادی را در بین هواداران استقلال به همراه داشت.

اکنون مهدی رحمتی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، این موضوع را رد کرد.

“سلام به همه هواداران عزیز استقلال

در این چند روزی که در شهر اهواز حضور داریم سوالی برای شما به وجود اومده که از طرق مختلف از من پرسیده شده و به خاطر ارادتی که به شما دارم این مورد رو پیگیری کردم.

سوال این بود: کدام بازیکنان تیم استقلال با بازیکنان پرسپولیس تماس گرفتند و برای این تیم آرزوی موفقیت کردند؟ واقعا پیگیری این موضوع برام سخت بود چون از یک طرف منافع ملی وجود داشت و از طرف دیگه طرفداران تیم استقلال که در سرما و گرما از ما حمایت می کنند. من با وجود اینکه دوستان زیادی در تیم رقیب دارم ولی از اینکه عنوان شده بود با بازیکنان حریف برای موفقیت در آسیا تماس گرفتم  تعجب کردم اون هم در روزی که استقلال بازی حساسی در جام حذفی داشته، چون واقعا چنین تماسی از طرف من و همبازیانم در استقلال گرفته نشد .من به شخصه می بینم که بچه های تیم برای بهتر شدن شرایط چقدر دغدغه دارن و فکر و ذکری جز این موضوع ندارن. وقتی پیگیر شدم که چه کسی این خبر رو عنوان کرده متوجه شدم که آقای مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی وزارت ورزش در صفحه توئیتر خودش چنین موضوعی رو از طرف استقلالی ها نوشته به همین دلیل امروز برای احترام به شما موضوع رو پیگیری کردم. در تماس با ایشون سوال کردم که چه کسی با بازیکنان تیم پرسپولیس از تیم ما تماس گرفته که بعد از چند دقیقه مکالمه به جواب قانع کننده ای نرسیدم. در واقع ایشون اسمی نیاوردند و من هر چه به عنوان کاپیتان و نماینده تیم استقلال سعی کردم بدانم کدام بازیکن ما با بچه های تیم حریف تماس  گرفته جوابی درست و قانع کننده نشنیدم. به نظرم خبر صحت نداشته و پیگیری من که این رو نشون می داد مگر اینکه خود ایشون به هواداران توضیح بدن.

با این شرایط تصور می کنم هواداران تیم استقلال هم نسبت به اخبار  حساسیت به خرج بدن و از منابع رسمی و درست خبرها رو پیگیری کنند که خدای ناکرده با آبروی کسی بی دلیل بازی نشه.”