اروپا ایتالیا

احتمال شکایت رونالدو از نشریه آلمانی برای اتهام تجاوز جنسی

فوتبال ترایب- وکیل کریس رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، اعلام کردند که ممکن است از نشریه آلمانی اشپیگل به دلیل انتشار اتهام تجاوز جنسی علیه این بازیکن، شکایت کنند.

به تازگی نشریه اشپیگل گزارشی منتشر کرده که در آن یک زن آمریکایی به نام کاترین مایورگا ادعا کرد که رونالدو در سال 2005 در هتلی در لاس وگاس به او تجاوز کرده است و پس از آن برای اینکه او شکایت نکند، 375 هزار دلار به او پرداخته است. اما رونالدو این اتهام را رد کرده و اعلام کرده بود که این رابطه جنسی با رضایت طرفین بوده است.

اما در گزارش اشپیگل اعلام شده که وکیل خانم مایورگا قصد دارد در این مورد بار دیگر در دادگاه شکایت کند و مدارکی در اختیار دارد که نشان می دهد رونالدو از نارضایتی این زن در هنگام رابطه جنسی مطلع بوده است.

اکنون رویترز خبر داده که کریستین شرتس، وکیل رونالدو، این گزارش را نامناسب و ورود به حوزه خصوصی توصیف کرده و از احتمال شکایت موکلش از این نشریه خبر داده است.

این اولین بار است که هویت خانم مایورگا در رسانه ها فاش می شود. پیش از این هم گزارش هایی در مورد این اتفاق منتشر شده بود اما هیچگاه  هویت فردی که این ادعا را مطرح کرده بود، فاش نشده بود.