Uncategorized

پوگبا در آستانه جدایی از منچستریونایتد؛ مقصد: بارسا

فوتبال ترایب-دیلی میل اعلام کرد که پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، به مدیران این باشگاه اعلام کرده که قصد دارد در ژانویه الدترافورد را ترک کند و از بارسلونا به عنوان مقصد بعدی او نام برده می شود.

بعد از شکست شب گذشته منچستریونایتد مقابل دربی کانتی در جام اتحادیه بود که ژوزه مورینیو اعلام کرد پوگبا دیگر کاپیتان دوم منچستریونایتد نیست و دیلی میل ادعا کرد که این تصمیم، به دلیل اعلام موضع این بازیکن برای جدایی، گرفته شده است.

هرچند مورینیو وجود اختلاف با پوگبا و درگیری با او را رد کرد اما در تمرین امروز شیاطین سرخ، بعد از ورود این هافبک فرانسوی، صحبت های آقای خاص به وضوح باعث ناراحتی او شد؛ اتفاقی که از دوربین عکاسان و فیلمبرداران دور نماند.

مورینیو فصل گذشته هم بارها از پوگبا انتقاد کرده بود و حتی برای مدتی او را نیمکت نشین کرد اما شروع نسبتا خوب این بازیکن در این فصل، باعث شد تا به نظر برسد که رابطه این دو به حالت نرمال بازگشته اما حذف از جام اتحادیه، نشان داد که اوضاع در الدترافورد چندان مساعد نیست.

گفته می شود مینو رایولا، مدیر برنامه های پوگبا، با مدیران بارسلونا، مذاکرات را آغاز کرده و این بازیکن احتمالا در ژانویه راهی نوکمپ خواهد شد.