پرسپولیس استقلال

برانکو ایوانکوویچ: مقابل استقلال فقط به دنبال پیروزی هستیم

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، تاکید کرد که علی رغم در پیش بودن دیدار حساس مقابل السدقطر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، تیمش در دیدار فردا مقابل استقلال تنها به دنبال پیروزی است.

پرسپولیس که با عبور از الدحیل، حریف السد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شده، روز 10 مهر در دیدار رفت به مصاف این تیم خواهد رفت اما برانکو تاکید کرد که قصد ندارند به دلیل اهمیت آن دیدار، در دربی با فشار کمتری بازی کنند.

او به خبرنگاران گفت:” آنچه که باعث خوشحالی من است این است که در مدت حضورم دربی های خوبی با استقلال پشت سر گذاشتم و دوست دارم فردا هم همینطور باشد. در فضای خوب که باید بابت آن از هواداران خودمان هم تشکر کنم. همراه هواداران استقلال به دنبال این هستیم تا فضای خوبی در استادیوم شکل دهیم.

دربی بازی خاصی است. بازی که در آن مصدومیت معنا ندارد و مریض نداریم چرا که همه دوست دارند در آن حضور داشته باشند. بازی ای که مهم نیست کدام تیم در کجای جدول و با چه شرایطی قرار دارد و همیشه نتیجه نامشخص است. بازی که در واقع بازیکنان در آن تاثیرگذار هستند در نهایت.

در مورد تیم خودم باید بگویم همه بازیکنان در شرایط بازی قرار دارند و تنها کسی که نمی توانم روی او حساب کنم ربیع خواه است که به برنامه تمرینی بازگشته اما نمی تواند در بازی حاضر باشد. انتظار یک استادیوم فوق العاده را دارم و اینکه همه از این بازی لذت ببرند.

باید صحبت های شما را اصلاح کنم. من دوست ندارم که ببازم، من فقط دوست دارم ببرم. در همه بازی ها که من تا زمانی در آن حضور داشته باشم دوست دارم ببریم. حالا می خواهد مقابل استقلال باشد یا السد یا هر تیمی دیگر. شاید همیشگی و شدنی نباشد اما این فلسفه ماست. انتظاری است که هواداران از ما دارند و ما به خاطر هواداران اینجا حضور داریم.

مهمترین بازی، بازی پیش رو است. همانطور که بازی با سپیدرود به وقتش مهمترین بازی ما بود، فردا دربی و مقابل استقلال مهمترین بازی ماست و بعد از آن به السد فکر خواهیم کرد. همیشه برای من و سبک من بازی بعدی مهمترین بازی خواهد بود.”