لیگ قهرمانان آسیا استقلال

السد قطر 2-2 استقلال: رویای آبی ها ناتمام ماند

فوتبال ترایب- استقلال در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در خانه السد به تساوی 2-2 رسید اما نتوانست به مرحله بعد صعود کند.

شاگردان وینفرد شفر که در دیدار رفت با نتیجه 3-1 شکست خورده بودند، در دیدار امشب نمایش بهتری داشتند و حتی در دقایقی به صعود امیدوار شدند اما با اخراج روزبه چشمی و در نهایت دریافت گل دوم، از دور رقابت ها کنار رفتند.

در این دیدار ابتدا این السد بود که در دقیقه 27 توسط عفیف به گل رسید اما تنها 6 دقیقه بعد، ضربه روح الله باقری با اشتباه دروازه بان السد همراه و حساب  1-1 شد.

در ابتدای نیمه دوم و روی یک ضربه کرنر، مرتضی تبریزی گل دوم را برای استقلال زد تا این تیم به بازگشت امیدوار شود اما در دقیقه 61، روزبه چشمی با دریافت کارت زرد دوم، از بازی اخراج شود تا کار برای آبی ها دشوارتر شود.

در ادامه هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما این السد بود که در آخرین ثانیه های بازی، روی یک ضدحمله خطرناک، با خطای مهدی رحمتی صاحب یک ضربه پنالتی شد. بغداد بونجاح پشت ضربه قرار گرفت و دروازه را باز کرد تا کار برای استقلال تمام شود. در نهایت بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید تا السد حریف پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان شود.