لیگ ایران پرسپولیس

برانکو: مقابل الدحیل کار دشواری داریم

فوتبال ترایب- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس، تایید کرد که تیمش کار دشواری برای شکست دادن الدحیل دارد اما معتقد است که قرمزها هنوز امید زیادی برای رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا دارند.

پرسپولیس در حالی فردا در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان میزبان الدحیل است که در دیدار رفت با نتیجه 1-0 شکست خورد. برانکو معتقد است که این نتیجه شانس زیادی برای صعود به هر دو تیم می دهد.

او به خبرنگاران گفت:” شاهد بودید که در دوحه یک بازی خوب و محکم اجرا کردیم و نشان دادیم به هیچ عنوان شکست را دوست نداریم. طبیعی است اما فردا کار سختی پیش رو داشته باشیم. نتیجه یک بر صفر به هر دو تیم امید زیادی می دهد. الدحیل یک هیچ جلو است و تیم برتر است. اما اگر نتیجه 0 -0 هم بود تفاوتی نمی کرد و این بازی سخت است.

در خصوص کیفیت الدحیل نیازی نیست صحبت زیادی کنم. ادمیلسون و همینطور کاپیتان تیم هم که برای آنها به ترکیب بازگشته است. آن چیزی که مهم است فردا باهوش عمل کنیم و هجومی و قبل از همه اینکه عاقلانه و صبور باشیم. در مورد تیمم هم اطلاع دارید که سیامک محروم است.

بعد از بازی با نساجی هم ماهینی و سیدجلال مصدومیتی داشتند. بشار رسن هم در بازی ملی مقابل کویت مصدوم به تیم اضافه شد. خوشبختانه این بازیکنان به مصدومیت فکر نمی کنند و فردا در بازی خواهند بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد برنامه تیمش برای دیدار فردا گفت:” الدحیل تیم قدرتمندی است و برای قهرمانی بسته شده است. شکی در کیفیت آنها نیست. تیمی است که بازی هجومی را دنبال می کنند و دو دفاع کناری آنها نیز به خوبی در تهاجم به آنها کمک می کنند. خط حمله خوبی دارند. آنها تلاش می کنند بازی را به سمت دلخواه خود هدایت کنند. اما سورپرایز خیلی کم در فوتبال اتفاق می افتد. آنها به خوبی ما را می شناسند و ما نیز همینطور. مهم این است که ترکیب آنها را بدانیم. اینکه کاپیتان آنها بازی می کند یا نه؟! من از خبرنگار قطری می‌پرسم که هست؟

خبرنگار قطری به او پاسخ داد که بله، بوضیاف در این بازی هست که با تشکر سرمربی پرسپولیس بابت این اطلاعات همراه بود.