فرانسه اسپانیا

هشدار رئیس پی اس جی به رئالی ها در مورد نیمار و امباپه

فوتبال ترایب- ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن، اظهار امیدواری کرد که رئال مادرید در صورت تمایل برای خرید کیلیان امباپه و نیمار، رفتار محترمانه ای داشته باشد.

بعد از جدایی کریس رونالدو از رئال مادرید، اکنون این باشگاه به دنبال به خدمت گرفتن یک بازیکن “کهکشانی ” است و گفته می شود نیمار و امباپه از گزینه های اصلی این باشگاه محسوب می شود.

اما الخلیفی بارها تاکید کرده که علاقه ای به فروش هیچ کدام از ستاره های تیمش ندارد و اکنون اظهار امیدواری کرد که رئالی ها همچنان رفتاری حرفه ای داشته باشند.

او به مارکا گفت:” اگر واقع گرا باشیم، این کمی ناراحت کننده است زیرا منصفانه نیست که باشگاهی یا هر شخص دیگری با بازیکنان ما صحبت کند.

ما این را اصلا دوست نداریم و یک بار در این مورد با رئال صحبت کردیم. ما رابطه خوبی با آنها داریم و آنها به پی اس جی احترام می گذارند و امیدوارم این حقیقت داشته باشد.  

ما به رئال و رئیس اش، فلورنتینو پرز، احترام می گذاریم. فکر می کنم این برای همه مهم است که ما پشت پرده کار نمی کنیم.

اگر چیزی وجود دارد، بهتر است که صحبت کنیم؛ فلورنتینو پرز یا هر شخص دیگری و سپس بگوییم که نتیجه را دوست داریم یا نه. این چیزی است که ما از همه باشگاه ها انتظار داریم، نه فقط رئال.

امباپه همین حالا هم یکی از بهترین بازیکنان دنیاست؛ مانند نیمار. صادقانه بگویم، من این دو را بهترین بازیکنان حال حاضر دنیا می دانم.

البته ما بهترین مهاجمان را داریم؛ مانند ادینسون کاوانی و آنخل دی ماریا که مایه افتخار هستند. خوبی این مسئله این است که به شما اجازه می دهد به پروژه های بلند مدت فکر کنید. ما تلاش می کنیم تا در همه جام ها به قهرمانی برسیم و مبارزه خواهیم کرد زیرا ما موظف به این کار هستیم.”