لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس

احتمال غیبت بشار رسن در دیدار برگشت پرسپولیس-الدحیل

فوتبال ترایب- بشار رسن، ستاره عراقی پرسپولیس، ممکن است دیدار برگشت این تیم مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا را از دست بدهد.

رسن که برای دیدارهای ملی اخیر، به اردوی عراق دعوت شده بود، در دیدار مقابل کویت دچار آسیب دیدگی شد اما به نظر می رسد علاوه بر اینکه او علی رغم آسیب دیدگی، برای دقایقی در زمین ماند، پس از آن هم از مراقبت لازم برخوردار نشد و همین مسئله، حضورش در دیدار برگشت پرسپولیس مقابل الدحیل در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

میثم علیپور، فیزیوتراپ پرسپولیس، در مورد آخرین وضعیت این بازیکن گفت:” بشار در بازی با کویت دچار پیچ خوردگی مچ پا شده بود و 30 دقیقه بازی کرده بود بعد 30 دقیقه نتوانست بازی کند. متاسفانه کارهای اولیه انجام نشده چون من که دیدم وضعیت مچش خوب نبود خیلی ورم داشت. الان هم نگرانی ما این است که برای بازی با الدحیل به چه شکل او را برسانیم. ما تمام سعی‌مان را میکنیم ولی بدن باید به درمان پاسخ بدهد.

چون همه انتظار دارند این بازی را بازی کند می‌خواهیم در یک سوم زمان یا نصف زمان که بقیه می‌رسند او را برسانیم برای همین این بازیکن خیلی شرایط ویژه ای دارد.

روزی دوبار یه سه بار فیزیوتراپی باید انجام بشود و از جدیدترین روش برای کاهش ورمش باید استفاده شود. از نظر من کشیدگی درجه دو بود، خوشبین هستیم که به بازی دوشنبه برسد.”