اروپا انگلیس

دیدار مقابل برنلی؛ آخرین فرصت مورینیو در منچستریونایتد

فوتبال ترایب- دیلی میل ادعا کرد در صورتی که منچستریونایتد در دیدار پیش رو مقابل برنلی شکست بخورد، ژوزه مورینیو از این باشگاه اخراج خواهد شد.

منچستریونایتد بعد از یک تابستان پرالتهاب، فصل جدید لیگ برتر را بسیار ضعیف آغاز کرد و در سه هفته ابتدایی، دو بار شکست خورد. آنها که هفته گذشته در خانه برایتون 3-2 مغلوب شده بود، این هفته در الدترافورد 3-0 مغلوب تاتنهام شدند؛ نتیجه ای که بدترین شکست خانگی دوران حرفه ای مورینیو محسوب می شود.

این نتایج در حالی رقم خورده که گفته می شود رابطه مورینیو با اد وودوارد، مدیر اجرایی باشگاه، بعد از اینکه خریدهای مورد نظر آقای خاص در تابستان انجام شد، به شدت تیره شده است.

از سوی دیگر، رابطه مورینیو با تعدادی از بازیکنان منچستریونایتد از جمله پل پوگبا، اریک بایی و لوک شاو نیز در چند ماه اخیر پرفراز و نشیب بوده و در صورتی که مدیران یونایتد تصمیم به اخراج مورینیو بگیرند، احتمالا بازیکنان تیم نیز از این تصمیم استقبال خواهند کرد.

مورینیو بعد از هر دو شکست اخیر تیمش، با خبرنگاران دچار مشکل شده و حتی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از دیدار مقابل تاتنهام، با آنها درگیری لفظی پیدا کرد؛ نشانه ای از بحران در الدترافورد.

در چنین شرایطی، دیلی میل از آخرین فرصت مورینیو در دیدار مقابل برنلی خبر داد و شکست در این دیدار را پایان کار او درمنچستریونایتد دانست. این در حالی است که سایر رسانه های انگلیسی هم معتقدند با توجه به شرایط فعلی، ادامه حضور مورینیو در الدترافورد خیلی هم به طول نخواهد انجامید و او در چند ماه آینده این باشگاه را ترک می کند.