اروپا اسپانیا

لوپتگی: رفتن رونالدو، باعث افزایش فشار روی بیل نمی شود

فوتبال ترایب- خولن لوپتگی، سرمربی رئال مادرید، مطمئن است که تیمش می تواند جانشینی برای گلزنی های کریس رونالدو پیدا کند و تاکید کرد که این مسئله باعث افزایش فشار روی گرت بیل نخواهد شد.

رونالدو که بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال است، بعد از 9 فصل حضور در این باشگاه، در این تابستان راهی یوونتوس شد و در مقابل، علی رغم شایعاتی که در مورد خرید بازیکنانی مانند نیمار و ادن هازارد وجود داشت، این باشگاه خرید بزرگی برای پر کردن جای این ستاره پرتغالی نداشت.

به این ترتیب توجهات به عملکرد گرت بیل افزایش پیدا کرده اما لوپتگی اعلام کرد که تمام بار مسئولیت گلزنی تیمش روی شانه های این ستاره ولزی نخواهد بود.

او به خبرنگاران گفت:” این مسئله ما را نگران نمی کند. آنچه ما باید انجام بدهیم، این است که باید به دنبال جایگزینی برای آن گل ها باشیم و حتی تلاش کنیم تا آنها را بهبود ببخشیم. ما نمی خواهیم گلزنی، مسئولیتی باشد که تنها روی دوش یک نفر است.

تنها دو راه برای این کار وجود دارد: زدن گل های بیشتر از طریق بازیکنان بیشتر یا زدن گل های کمتر. این مسئولیت همه تیم است. ما باید تلاش کنیم تا این کار را انجام بدهیم تا به تیمی تبدیل شویم که می خواهیم در آینده باشیم.”