اسپانیا آلمان

آرتورو ویدال در آستانه پیوستن به بارسلونا

فوتبال ترایب- رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی بایرن مونیخ، در آستانه انتقالی 20 میلیون یورویی به بارسلوناست.

بارسا در این تابستان آرتور را از گرمیو و مالکوم را از بوردو به خدمت گرفت. آنها همچنین کلمنت لانگله، مدافع سویا، را به خدمت گرفتند و رافینیا نیز با پایان قرارداد قرضی اش با اینتر به نوکمپ بازگشت.

در چند روز گذشته شایعاتی در مورد توافق بایرن و اینتر برای به خدمت گرفتن ویدال منتشر شده بود اما اکنون اعلام شد که بارسلونا مانند انتقال مالکوم، قصد دارد در آخرین لحظه مسیر این انتقال را نیز تغییر بدهد.

سایت گل ادعا کرد که فرناندو فلیسویچ، مدیر برنامه های آرتورو ویدال، بود که این بازیکن را به بارسلونا پیشنهاد کرد.

در حالی که اینتر و میلان هم برای به خدمت گرفتن این ستاره شیلیایی ابراز علاقه کرده بودند، بارسا تلاش بیشتری را برای خرید او آغاز کرده و حتی با مدیر برنامه های او به توافقاتی هم دست پیدا کرده است.

در حال حاضر باشگاه کاتالانی و فلیسویچ در حال مذاکره بر سر شرایط انتقال ویدال هستند و این بازیکن هم مایل است بعد از سه سال، آلمان را ترک کند. ویدال پیش از حضور در بایرن، 4 سال برای یوونتوس و 4 فصل هم برای بایرلورکوزن بازی کرده بود. او از باشگاه کولوکولو شیلی به لورکوزن رفته بود.

این هافبک 31 ساله را بسیاری یکی از بهترین هافبک های “باکس به باکس” دنیا می دانند؛ پستی که بارسا با جدایی پائولینیو، در آن با کمبود بازیکن روبرو است.