لیگ ایران تراکتورسازی

رسمی: اشکان دژاگه و مسعود شجاعی به تراکتورسازی پیوستند

فوتبال ترایب- باشگاه تراکتورسازی که فعالیت قابل توجهی در بازار نقل و انتقالات داشت، در قراردادهای غیرمنتظره، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، کاپیتان های تیم ملی ایران، را به خدمت گرفت.

بعد از اینکه محمدرضا زنوزی مالکیت تراکتورسازی را برعهده گرفت، این باشگاه تابستان پررفت و آمدی را تجربه کرد اما به خدمت گرفتن شجاعی و دژاگه غیرمنتظره ترین اتفاقی بود که در سکوت کامل به سرانجام رسید و رسانه ها را هم غافلگیر کرد.

دژاگه که در دو فصل اخیر با مصدومیت های زیادی دست و پنجه نرم کرده، در زمستان گذشته به ناتینگهام فارست پیوست اما خیلی زود دچار آسیب دیدگی شد و علی رغم اینکه در فهرست تیم ملی برای جام جهانی حضور داشت اما حتی یک دقیقه هم در روسیه به میدان نرفت. حال باید دید که آیا او در تیم جدیدش شرایط بازی کردن را خواهد داشت یا خیر.

اما مسعود شجاعی در دو فصل اخیر در لیگ یونان روزهای خوبی را سپری کرد و بعد از ارائه بازی های خوب در پانیونیوس، در میانه های فصل گذشته به آ ا ک آتن رفت و با این قهرمان لیگ یونان شد.

تراکتورسازی فصل را با تساوی بدون گل در خانه نفت مسجد سلیمان آغاز کرد و و در هفته دوم، در خانه میزبان نساجی قائمشهر خواهد بود.