استقلال اروپا

آغاز رسمی مذاکرات ترابوزان اسپور با مجید حسینی

فوتبال ترایب- سرانجام بعد از حرف و حدیث های فراوان، باشگاه ترابوزان اسپور به طور رسمی اعلام کرد که مذاکرات با مجید حسینی، مدافع جوان استقلال را آغاز کرده است.

حسینی که فصل گذشته به یکی از بازیکنان اصلی استقلال تبدیل شد، در جام جهانی هم نمایش های درخشانی در ترکیب ایران داشت و همین مسئله باعث شد تا مورد توجه باشگاه ترکیه ای ترابوزان اسپور قرار بگیرد. وجود بند جدایی 100 هزار دلاری در قرارداد او هم شرایط انتقالش را راحت تر کرد اما مدیران استقلال برای اینکه مانع از جدایی او شوند، پاسپورت این بازیکن را ضبط کردند.

آنها حتی برای اینکه این بازیکن جوان را راضی به ماندن کنند، قراردادی 2 میلیارد تومانی به او پیشنهاد دادند اما به نظر می رسد که گزینه اول این مدافع ملی پوش رفتن به یک باشگاه خارجی است.

در نهایت امروز باشگاه ترابوزان اسپور متنی در صفحه توئیترش منتشر و اعلام کرد که با توجه به وجود بند جدایی، به باشگاه استقلال اطلاع داده که مذاکرات با مجید حسینی را آغاز کرده است.

این باشگاه چند روز قبل وحید امیری، هافبک ملی پوش پرسپولیس، را به خدمت گرفته بود و احتمالا به زودی تعداد بازیکنان ایرانی این تیم به دو افزایش پیدا خواهد کرد.