فرانسه اسپانیا

نیمار به جای رونالدو راهی رئال مادرید خواهد شد؟

فوتبال ترایب- فلورنتینو پرز می داند هر چه دیرتر برای یافتن جانشین کریستیانو رونالدو اقدام کند شرایط برای او دشوارتر خواهد شد. رئال مادرید حالا گلزن بزرگی که عامل اصلی افتخارات سالهای اخیر بوده را از دست داده و باید به دنبال یک جانشین بزرگ باشد.

دیروز کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید رسما اعلام کرد با قراردادی به ارزش 100 میلیون یورو راهی یوونتوس خواهد شد.

بدین ترتیب بی شک باشگاه رئال مادرید به دنبال یک جایگزین بزرگ خواهد بود و طبق ادعای ال چیرینگیتو، اولین گزینه آنها همچنان نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن است.

پرز به خوبی می داند که انتقال کیلیان امباپه دشوارتر از نیمار بوده و بازیکنی مانند ادن هازارد علیرغم توانایی های فنی به دلیل پست متفاوت نمی تواند خلا سالانه میانگین 50 گل رونالدو برای رئال مادرید را پر کند و به همین دلیل، بهترین گزینه برای جانشین رونالدو را می توان نیمار دانست.

خود نیمار هم علاقه زیادی به انتقال به رئال مادرید دارد اما ناصر الخلیفی به راحتی ستاره ای را که به زحمت در تابستان قبل جذب کرد از دست نخواهد داد؛ پس یک مسیر دشوار و طولانی پیش روی رئال مادرید برای جانشینی رونالدو قرار دارد.