لیگ ایران استقلال

رفتار عجیب استقلال در قبال جابر انصاری

فوتبال ترایب- جابر انصاری، مهاجم تیم استقلال که در فصول اخیر رابطه خیلی خوبی هم با هواداران این تیم نداشت در آستانه جدایی از استقلال قرار گرفته است.

مهاجم تیم فوتبال استقلال که تمرینات خود برای فصل جدید را زیر نظر شفر دنبال می‌کرد، از فهرست مسافران این تیم برای اردوی ترکیه خط خورد و در اردوی آماده سازی آبی‌ها برای لیگ هجدهم حضور نخواهد داشت.

به ‌این‌ ترتیب این موضوع نشان می دهد جابر انصاری در فهرست شفر جایی نخواهد داشت و همکاری او با استقلال به پایان رسید و جدایی این بازیکن از استقلال قطعی شد و او باید به دنبال باشگاه جدید برای فصل بعد بگردد.

جابر انصاری گفت: بله من با تیم به ترکیه نمی‌روم.دو هفته پیش هم اعلام کردم که با استقلال قرارداد دارم و به آن پایبند هستم. دو روز مانده به شروع تمرینات به من اعلام کردند در لیست شفر نیستم، اشکالی ندارد ولی من هم یکسال قرارداد دارم و هم 700 میلیون تومان طلب دارم. مدیران استقلال تکلیف طلب من را مشخص کنند تا بتوانم تصمیم درستی برای آینده‌ خود بگیرم.

من چند پیشنهاد خوب داشتم که به خاطر تعهدم به قراردادم آنها را از دست دادم، من 4 تیرماه به دفتر باشگاه رفتم اما من را به اتاق مدیرعامل راه ندادند. امروز هم به فدراسیون می‌روم تا ببینم تکلیف چه می‌شود.