انگلیس اسپانیا

یوونتوس تنها مشتری کریستیانو رونالدو نیست

فوتبال ترایب- اگرچه هواداران یوونتوس امیدوارند انتقال کریستیانو رونالدو به این تیم خیلی زود عملی شود اما کالچو مرکاتو مدعی شد این انتقال به این سرعت هم انجام نخواهد شد.

به نظر می رسد ستاره پرتغالی و رئال مادرید به پایان راه رسیده اند و فلورنتینو پرز به این نتیجه رسیده دیگر زمان فروش رونالدو فرا رسیده است. اگرچه در حال حاضر از یوونتوس به عنوان جدی ترین مشتری کریستیانو نام برده شده، اما به نظر می رسد بایرن مونیخ، منچسترسیتی و منچستریونایتد نیز همچنان در حال بررسی شرایط برای جذب او باشند.

جذب ستاره ای مانند رونالدو تنها از لحاظ فوتبالی پرسود نیست و مسائلی مانند افزایش توجه اسپانسرها، قراردادهای کلان با شرکت های متمول و افزایش البته فروش بلیت و حق پخش از عواملی است که باعث می شود این ستاره حتی در 34 سالگی هم گزینه جذابی برای تیم های بزرگ اروپا باشد.

بایرن مونیخ که در سالهای اخیر معمولا کمتر دست به خرید بزرگی زده همچنان خرید ستاره پرتغالی را زیر نظر دارد و 2 تیم بزرگ شهر منچستر خصوصا یونایتد می دانند که کاریزمای ستاره ای مانند رونالدو می تواند آنها را در راه رسیدن به لیگ قهرمانان امیدوار سازد.

اما به هر حال بیانکونری مذاکرات خود را برای انتقال رونالدو آغاز کرده و در حال حاضر مهم ترین مشتری او محسوب می شود.