لیگ ایران پرسپولیس

وحید امیری؛ تنها دغدغه پرسپولیس در بازار تابستانی

فوتبال ترایب- فعالیت پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تابستانی تقریبا به پایان رسیده است و آنها تنها در انتظار روشن شدن تکلیف وحید امیری برای فصل بعد هستند.

در ابتدای بازار تابستانی بازیکنانی چون صادق محرمی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده از پرسپولیس جدا شده و در ادامه بازیکنانی چون مهدی شیری، مهدی ترابی، محمد شریفی و سروش رفیعی راهی این تیم شدند. حالا مدیر عامل قرمزپوشن حمیدرضا گرشاسبی مدعی شد دیگر تنها فعالیت این تیم در تابستان روشن کردن تکلیف وحید امیری خواهد بود که قراردادش به پایان رسیده و معلوم نیست فصل بعد در چه تیمی بازی خواهد کرد.

حمیدرضا گرشاسبی گفت: از همان ابتدا هدف ما در نقل و انتقالات جذب سروش رفیعی و مهدی ترابی بود. خدا را شکر هم ترابی را جذب کردیم و هم با قرارداد یک و نیم ساله سروش را به پرسپولیس آوردیم. ضمن اینکه پیش از این هم با تمام بازیکنان مدنظر کادر فنی یک به یک قرارداد بستیم.

فقط مانده قرادادمان را با وحید امیری تمدید کنیم. فعلا دغدغه ما این مسئله است البته مشکلی ازاین بابت وجود ندارد، اما آماده مذاکره با امیری هستیم. بعد از تمدید قرارداد با امیری دیگر کارمان در نقل و انتقالات تمام می شود و فعالیتی نخواهیم داشت.

اگر خدای نکرده امیری قرادادش را تمدید نکند ما دیگر فعالیتی در نقل و انتقالات نخواهیم کرد و امیری آخرین هدف ما در نقل و انتقالات خواهد بود. امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد و امیری هم قراردادش را تمدید کند.