اروپا اسپانیا

تابستان داغ رئال مادرید؛ دغدغه های مهم کهکشانی ها چیست؟

فوتبال ترایب- به نظر می رسد امسال بعد از چند فصل باز هم نام رئال مادرید در صدر اخبار بازار نقل و انتقالات تابستانی قرار گیرد. جدایی رونالدو، جذب یک دروازه بان و اتفاقات دیگر باعث شده تا دغدغه های مدیریت این باشگاه برای تابستان پیش رو افزایش یابد و ما در ادامه اتفاقات احتمالی این باشگاه را مرور خواهیم کرد؛

جانشین کریستیانو رونالدو

اخبار در مورد جدایی رونالدو به اوج رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد یوونتوس مقصد احتمالی این ستاره پرتغالی خواهد بود. نام های زیادی از جمله امباپه، نیمار، هازارد، هری کین یا بسیاری دیگر به عنوان جانشین رونالدو مطرح شده و بی شک کهکشانی ها باید برای از دست دادن ستاره ای در حد و اندازه های او، یک جایگزین مناسب در تابستان امسال پیدا کنند.

احتمال جدایی گرت بیل

اما مشکل رئال مادرید تنها جدایی رونالدو نیست و گرت بیل نیز بعد از فینال لیگ قهرمانان اعلام کرد علاقه دارد فصل بعد بیشتر بازی کند و آینده او در برنابئو نامشخص است. منچستریونایتد و ژوزه مورینیو به شدت علاقمند به جذب این ستاره ولزی هستند و اگر جولن لوپتگی سرمربی جدید لوس بلانکوس به گرت بیل تضمین حضور در ترکیب ثابت را ندهد، ممکن است او نیز در تابستان امسال برنابئو را ترک کند.

جذب هافبک میانی

با افزایش سن لوکا مودریچ و البته نمایش نه چندان خوب تونی کروس در جام جهانی، نیاز به خرید یک هافبک خلاق و بازیساز در ترکیب رئال مادرید به شدت حس می شود. برای تکرار درخشش فصول اخیر، حساب باز کردن تنها روی 2 هافبک باکیفیت تصمیمی منطقی نیست و رئال مادرید باید به زودی فکری به حال تقویت ترکیب خود در میانه میدان بکند.

خرید یک دروازه بان

در سالهای اخیر زین الدین زیدان که علاقه زیادی به استفاده از کیلور ناواس داشت بارها با جذب بک دروازه بان جدید مخالفت کرد اما حالا با جدایی او به نظر می رسد یک گلر جدید راهی برنابئو خواهد شد. نمایش پر فراز و نشیب کیلور ناواس باعث شد یکی از نام هایی چون تیبو کورتوا، آلیسون بکر یا داوید دخیا در تیررس رئال مادرید قرار بگیرد.

تلاش برای خرید مهاجم نوک

به نظر می رسد دیگر دوران 9 ساله حضور کریم بنزما در مادرید رو به پایان باشد و عملکرد او در فصل اخیر به شکلی بود که جای تردیدی در مورد جدایی او باقی نمانده است. هری کین، رابرت لواندوفسکی یا مائورو ایکاردی از نام های مطرح شده برای جانشینی کریم بنزما هستند و احتمالا فصل بعد یک مهاجم نوک کلاس بالا در ترکیب کهکشانی ها بازی خواهد کرد.